Nowa aplikacja desktopowa do sterowania smart home windows
✌ Nowa aplikacja Smart Home na Windows

Pod koniec roku 2022 została wydana oficjalna nowa aplikacja desktopowa do obsługi smart home Windows. Oprogramowanie zostało przystosowane do instalacji na komputerach z systemem Windows 10 i 11. Umożliwia pełne zarządzanie domem i modułami w nim zawartymi. Możesz także dokonywać przy jej pomocy ustawień poszczególnych sterowników, podobnie jak w aplikacji mobilnej. Zwiększa ona ilość urządzeń, z których możesz kontrolować dom.

Nie czekaj i pobierz teraz aplikację Smart Home Windows – kliknij tutaj.

Jak jeszcze możesz sterować?

Standardowo najwygodniejszym i zawsze dostępnym sposobem jest sterowanie prosto z telefonu czy tabletu. Urządzenie mobilne praktycznie zawsze masz pod ręką. Wystarczy dostęp do internetu i z całego świata zarządzasz sterownikami. Fajnie prawda?

Pobierz aplikację wBox z Google Play

Aplikacja wBox dla systemu Androidpobierz

Pobierz aplikację wBox z App Store

Aplikacja wBox dla systemu iOSpobierz

Steruj jak chcesz: przyciskiem, pilotem, wyzwalaczem.

 • Wykorzystaj bateryjny moduł inBox aby podłączyć do 4 przycisków w dowolnym miejscu bez przewodów i kucia ścian.
 • Użyj pilota uRemote do sterowania różnymi urządzeniami lub pilota na baterie sRemote do sterowania wieloma urządzeniami naraz np. roletami.
 • Steruj poprzez moduły actionBox / actionBoxS, aby stworzyć bezprzewodowy centralny przycisk np. „wyłącz wszystko”, „powrót do domu”. Dodatkowo moduły te możesz wykorzystać do sterowania na podstawie stanu czujki: ruchu, szamba, deszczu lub innej własnej koncepcji.

Głosem sterujesz jak chcesz. Prosto i wygodnie.

Mów do telefonu, tabletu lub głośnika Google. System obsłużysz także w aplikacji Google Home!zobacz instrukcję.

Współpraca z asystentem głosowym Google

Steruj głosowo mówiąc do telefonu, tabletu lub głośnika Amazon Echo. System obsłużysz także w aplikacji Amazon Alexa!zobacz instrukcję.

Współpraca z asystentem głosowym Alexa

Własny system czy skrypt? Nie ma problemu.

Otwarte API pozwala na zrealizowanie sterowania poprzez własne integracje, aplikacje lub skrypty. Dowiedz się więcej na ten temat – kliknij tutaj.

Brak zasilania, a niedziałający sterownik?

System modułowy jest wygodny, bezpieczny i jedyny w swojej prostocie. Czasami może się zdarzyć tak, że nagłe braki zasilania na sieci spowodują, że sterownik przestanie odpowiadać. Po kilkunastu minutach stan modułu powinien wrócić do normy.

Wszystkie moduły mają swoją pamięć i zachowują ustawienia wybrane podczas konfiguracji w aplikacji mobilnej wBox. Dlatego też nie musisz martwić się, że przy braku zasilania pamięć urządzeń zostanie skasowana.

Jeżeli po upływie czasu sterownik nadal jest niewidoczny w aplikacji wykonaj jego miękki reset. Wyłącz i włącz bezpiecznik w rozdzielni elektrycznej. W 99% przypadków taki zabieg pomaga jeżeli wystąpił chwilowy brak zasilania. Jeżeli pomimo wykonania powyższego kroku problem nadal występuje musisz go zresetować do ustawień fabrycznych. Niestety wiąże się to ze skasowaniem pamięci urządzenia.

Jeżeli metoda z resetem nie pomoże niestety świadczy to o awarii modułu. Skorzystaj z 5-letniego okresu gwarancji:

 1. Sprawdź w instrukcji podłączenia oraz wymagania produktu co do zasilania.
 2. Zresetuj urządzenie do ustawień fabrycznych Instrukcja resetowania sterownika.
 3. Przejrzyj najczęściej zadawane pytania – Lista najczęściej zadawanych pytań.
 4. Skontaktuj się ze Wsparciem Technicznym: support@blebox.eu
 5. Przekaż nam urządzenie. Możesz odesłać je do nas (Kontakt) lub bezpośrednio do punktu serwisowego na adres:
  Wsparcie Techniczne
  Blebox sp. z o.o.
  ul. Kunickiego 65
  54-616 Wrocław

  Pamiętaj, by umieścić w przesyłce swoje dane (imię, nazwisko, adres i numer kontaktowy, dowód zakupu) oraz opis problemu -to znacząco przyspieszy obsługę Twojego zgłoszenia.
 6. Oczekuj na przesyłkę.