Bezpieczne gniazdka ↯ dla dzieci w Twoim domu

Bezpieczne gniazdka

Rodzaje zabezpieczeń gniazdek przed dziećmi.

Jako rodzic, chcemy zapewnić naszym dzieciom najwyższy poziom bezpieczeństwa. Energia elektryczna należy do grupy najwyższego ryzyka, gdyż porażenie prądem może skutkować trwałym kalectwem lub nawet śmiercią. Nie pozwól, by Twoje dziecko było na to narażone. Stwórz w domu bezpieczne gniazdka.

Domyślnie każdemu z nas zapala się lampka w jaki sposób zadbać o bezpieczeństwo naszych dzieci? Jednym z aspektów, który bierzemy pod uwagę są specjalne zatyczki do gniazdek. Proste i skuteczne rozwiązanie, ale czy wystarczające? Dzieci mają dużo rożnych pomysłów i ich wyobraźnia jest bardzo duża. Takie zabezpieczenie z pewnością wystarczy dla malucha od urodzenia aż do momentu, w którym zacznie ono się poruszać. W pokojach zostawiamy różne przedmioty, te bezpieczne i te mniej, które dziecko może wykorzystać, by odbezpieczyć takie gniazdko.

Dorośli zazwyczaj denerwują się, gdy przychodzi im te zatyczki gniazdkowe wyjmować. Sporo prac domowych do wykonania wymaga częstego używania gniazdek elektrycznych. Z reguły zawsze gdzieś zgubimy „magiczny kluczyk” do zdjęcia blokady bezpiecznego gniazdka.

Inne rodzaje zabezpieczeń również są dobre, ale tak samo jak zatyczki nie do końca spełniają swoje zadanie. Są specjalne gniazdka z blokadami dla dzieci, które wykorzystują system zapadkowy. Fajne rozwiązanie, ale jeśli dziecko weźmie np. nożyczki jest w stanie tą blokadę skutecznie usunąć.

W jaki sposób chronić nasze dzieci? Wykorzystaj bezpieczne gniazdka!

Rozwiązaniem jest montaż specjalnych czujników, które kontrolują każde gniazdko w domu. Sterujesz nimi przez jedną aplikację mobilną i w każdej chwili możesz wyłączyć lub włączyć zasilanie na wybranym gniazdku. Wówczas jeśli Twoje dziecko włoży cokolwiek do gniazdka, po prostu nic się nie stanie, bo nie ma w nim napięcia. Samodzielnie decydujesz, które gniazdko chcesz kontrolować, a Twój maluch będzie bezpieczny.

Nasze czujniki pozwolą Ci spać spokojnie i wykonywać czynności domowe w prosty, a co najważniejsze bezpieczny sposób. Wytrzymują duże obciążenia, więc z powodzeniem obsłużą każde podłączone do gniazdka urządzenie. Niestety oferty tanich przełączników dostępnych w internecie takich zabezpieczeń nie mają, co może nie tylko grozić porażeniem prądem, ale przede wszystkim wywołać pożar instalacji elektrycznej.

Jeżeli chcesz wykonamy takie zabezpieczenia w Twoim domu, skontaktuj się z nami Kontakt lub wypełnij formularz zapytania.

Zobacz jakie moduły Ci proponujemy:

Miniaturowy sterownik urządzeń - switchBoxLight
Miniaturowy sterownik urządzeń – switchBoxLight
Przełącznik elektryczny o mocy 3500W - switchBox
Przełącznik elektryczny o mocy 3500W – switchBox
Podwójny sterownik urządzeń elektrycznych - switchBoxD
Podwójny sterownik urządzeń elektrycznych – switchBoxD

Dodaj komentarz