Jaki system automatyki domowej wybrać?

System automatyki domowej

Pewnie zastanawiasz się jaki system automatyki domowej wybrać? Spędzasz długie godziny na przeszukiwaniu internetu na ten temat? Po pierwsze analiza i dopasowanie do wymagań.

Systemy, systemy… ale który z nich jest najlepszy?

Każdy system jest inny, a co za tym idzie coraz trudniej wybrać ten właściwy. Producenci rolet, drzwi, bram, oświetlenia dodają opcje „od siebie” i wszystko to w ramach każdorazowej nowej aplikacji do sterowania. Nie daj się zwariować i zapanuj nad wszystkim z jednego centralnego punktu. Nie ważne jakiego rodzaju i jakich producentów posiadasz sprzęty.

Jakie rozwiązanie Ci oferujemy jako Will Be Smart?

System automatyki domowej jest modułowy, gotowy do rozbudowy w każdym momencie. Na sam początek możesz sterować bramą garażową. Jeśli sprawdzisz i przetestujesz system będziesz pewny swojego wyboru. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby go rozbudować w dowolnym momencie.

Sposoby instalacji.

Nie musisz przerabiać lub projektować instalacji elektrycznej bezpośrednio pod inteligentny dom. Nie jest ważne, czy Twój dom jest w budowie, czy ma już swoje lata. System modułowy nie wymaga jednostki centralnej. Konieczne jest natomiast posiadanie routera Wi-Fi i tzw. Access Pointów do rozszerzenia zasięgu sieci, wszędzie tam, gdzie jest to potrzebne. A jeśli chcesz sterować zdalnie to niezbędne będzie łącze internetowe, nawet bez stałego adresu IP.

Co mogę, a czego nie … ma.

Sterujesz oświetleniem każdego rodzaju, roletami, bramą garażową, bramą ogrodzeniową, zamkiem w furtce, alarmem, ogrzewaniem, klimatyzacją, rekuperacją, sauną, telewizorem, mierzysz temperaturę, stan jakości powietrza, wykrywasz opady i prędkość wiatru. Czegoś nie wymieniłem? Nic nie szkodzi, system można „dopasować” do niemal każdej wizji klienta.

Wszystkie moduły współpracują ze sobą i nawzajem mogą wydawać i otrzymywać polecenia do wykonania. Ponadto, gdy nie ma Cię na miejscu wszystkim możesz sterować przez telefon, tablet czy komputer.

System umożliwia montaż modułu na baterie, który nie wymaga doprowadzenia zasilania i może sterować całym domem. Dzięki temu umieścisz włącznik tam, gdzie tego potrzebujesz, bez kucia ścian, prowadzenia przewodów i zbędnego bałaganu.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wypełnij brief projektowy lub złóż zamówienie na interesujące Cię produkty tutaj.

Dodaj komentarz